CoOL MaPhEnS 2020

МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА , ІНЖЕНЕРІЯ


2019/2020 навчального року Київський Академічний Університет проводить Комплексну олімпіаду КАУ 2020

CoOL MaPhEnS-2020

( Complex OLympiad in Mathematics, Physics and Engineering for high Schoolers)

Про CoOL MaPhEnS-2020

Комплексна Олімпіада КАУ направлена на пошук обдарованих юнаків та дівчат серед школярів старших класів, розкриття їх талантів та мотивацію до науково-дослідної діяльності, сприяння профорієнтації школярів. CoOL MaPhEnS - це не просто інтелектуальне змагання, а й можливість зорієнтувати молодь на шляху вибору спеціальності та майбутньої кар’єри.

Сьогодення вимагає не тільки ґрунтовної підготовки у вузькоспрямованих дисциплінах, а і вміння комплексно поєднувати кілька галузей знань та технологій, орієнтуватися у багатогранному потоці інформації та створювати інноваційні рішення як для довколишнього світу так і людства в цілому.

Особливість нашого змагання полягає у гармонійному поєднанні фізики, математики та інженерії, що передбачає розв'язання практичних задач із застосуванням кмітливості й аналізу даних на комп'ютері та містить творчу компоненту. Рівень завдань на Олімпіаді відповідає рівню ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

Організаційний колектив олімпіади та журі представляють креативні досвідчені викладачі та студенти КАУ, КНУ імені Тараса Шевченка та відомі науковці провідних інститутів НАН України.

Проведення заходу всебічно підтримується високотехнологічним бізнесом, українськими та міжнародними продуктовими компаніями, такими як Genesis, Fablab тощо.

Олімпіада проходить у кілька етапів:

-реєстрація учасників (15 вересня - 1 листопада 2019 р.),

-дистанційний тур (15 жовтня - 14 грудня 2019 р.),

-фінальний тур (14-17 січня 2020 р. за результатами попереднього).

Реєстрація за посиланням forms.gle/PMSkjaxugDVWg4bQ7

Розв'язки надсилаються у форматі PDF на поштову скриньку olympiad@kau.org.ua. Рекомендований шаблон оформлення розв'язків дистанційного туру можна знайти за посиланням https://ru.overleaf.com/read/vktkynbfsmxb

Оперативні новини в Telegram каналі t.me/kau_olympiad та на fb: facebook.com/kau.olympiad

Всі фіналісти Олімпіади отримають дипломи, брендовані футболки, ручки та наліпки, а на переможців Олімпіади чекають цінні призи (суперприз ноутбук, телефони, квадрокоптер та інші).

Запрошуємо всіх спробувати свої сили та долучитися до спільноти найкмітливіших CoOL MaPhEnS!


Дистанційний тур CoOL MaPhEnS-2020

Увага! Дистанційний тур продовжено до 14 грудня 2019 р.! Поспішайте!

CoOL MaPhEnS-2020 розпочинає дистанційний тур!

Це означає, що Ви вже можете завантажити задачі та показати вправність одразу в трьох дисциплінах: фізиці, математиці та інженерії.

А тих, хто не встиг зареєструватись, чекає приємна новина — заповнити форму можна до 1 листопада включно!

Нагадуємо, що відповіді приймаються у форматі PDF, а найкмітливіші можуть скористатися нашим LaTeX-шаблоном на Overleaf (дивитися посилання) .

Чекаємо Ваші листи на пошту olympiad@kau.org.ua з детальними розв'язками до 1 грудня 2019 р. включно.

Всі деталі та організаційні моменти Ви можете уточнити через tory.rpd@gmail.com

Слідкуйте за нашими новинами та інформацією від партнерів.

Бажаємо успіхів!

Інформація для абітурієнтів

Абітурієнтам КАУ - 2020

Також хочемо звернути увагу абітурієнтів, що з 2019 року на фізичному, радіофізичному та механіко-математичному факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриваються спец-групи КАУ.

Студенти, які навчатимуться в цих групах матимуть можливість з першого курсу відвідувати факультативи в профільних наукових установах НАН України та отримають менторську підтримку та наукове керівництво з боку провідних науковців, що працюють на кафедрах КАУ при цих науково-дослідних інститутах.

Найкращі студенти будуть запрошуватися до участі в міжнародних наукових проектах та дослідженнях.

За додатковою інформацією про вступ на перший курс бакалаврату КАУ звертатися:

з фізичних спеціальностей - до заступника директора КАУ з організації освітнього процесу, к.ф.-м.н. Віталія Миколайовича Шадури (shadura@bitp.kiev.ua, 068-353-50 -40)

з математики - до заступника директора з наукової роботи Інституту математики НАН України, д.ф.-м.н. Олександри Вікторівни Антонюк (antoniouk@imath.kiev.ua, 097-965-4090).